Stravování

1.  Obiloviny obsahující lepek (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut a výrobky z nich)
2. Korýši a výrobky z nich
3. Vejce a výrobky z nich
4. Ryby a výrobky z nich
5. Podzemnice olejná (arašídy ) a výrobky z nich
6. Sojové boby (soja) a výrobky z nich
7. Mléko a výrobky něj
8. Skořápkové plody (mandle, ořechy lískové, vlašské, kešu, pekanové, para, pistácie, makadamie) a výrobky z nich
9. Celer a výrobky z něj
10. Hořčice a výrobky z ní
11. Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich
12. Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších 10 mg,ml/kg
13. Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
14. Měkkýši a výrobky z nich

Pondělí - 16.03.2020
Přesnídávka: šlehaný tvaroh, ovoce, čaj
Oběd:  zelná polévka, rizoto z krůtího masa, červená řepa, džus     
Svačina:  chléb s máslem, zelenina mléko
(1a, 3, 7, 9)


Úterý - 17. 03. 2020
Přesnídávka: chléb s masovou pomazánkou, zelenina, čaj 
Oběd: polévka z rybího filé, krupicová kaše s kakaem, ovoce, čaj
Svačina:  chléb s tvarohem, zelenina, mléko
(1a, 3, 4, 7, 9, 10)


Středa - 18. 03.2020
Přesnídávka: mléko s kakaovými kuličkami, ovoce
Oběd:  kuřecí vývar s kapaním, milánské špagety, džus
Svačina: toastový chléb s vaječnou pomazánkou, zelenina, mléko
(1a, 3, 7, 9, 10)


Čtvrtek - 19.03.2020
Přesnídávka: ovesná kaše, ovoce, čaj
Oběd: kapustová, vepřové maso pečené, brambory, fazolky na smetaně, čaj
Svačina:  chléb s rybí pomazánkou, zelenina, čaj
(1a 3, 4, 7, 10)


Pátek - 20. 03. 2020
Přesnídávka: rohlík s medovým máslem, ovoce, kakao
Oběd: mrková polévka, čočka s cibulkou, šunka, okurka, čaj
Svačina:  čokoládový chlebíček, ovoce, mléko
(1a, 3, 7)

 

toho home1

toho home1

hodinyPohodové prostředí
bez stresu
hodinyZahrada
s přírodními prvky
hodinyDěti sportují
hýbou se, jsou v přírodě
hodinySpolupráce
aktivní spolupráce s rodiči

 

Chcete svoje dítě přihlásit do naší MŠ?

Kontaktujte nás a zjistěte všechno potřebné

 

PŘIHLÁŠKA K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ



hodiny7:00 - 16:30
telefon+420 604 467 722
youtuberajce